DŻEMY i POWIDŁA

DŻEMY STOVIT

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, stworzyliśmy linię dżemów spełniających najbardziej wygórowane oczekiwania miłośników owoców zamkniętych w słoiku. Zawsze przykładaliśmy szczególną wagę do najwyższej jakości surowców, z których produkowane są nasze przetwory. Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów oraz naszych Partnerów, udoskonaliliśmy receptury, proces technologiczny oraz politykę pozyskiwania surowców, aby oferować produkty jeszcze wyższej jakości. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy nową linię dżemów i powideł STOVIT, stworzonych w duchu filozofii marki: „dla nas najważniejsze są owoce, bo one są sercem naszych produktów”. 

Dżemy Premium

Dżemy PREMIUM to prawdziwe owocowe arcydzieła smaku. Zdrowe, pozbawione konserwantów i sztucznych barwników, o wysokiej zawartości dojrzałych w słońcu owoców stanowią wyjątkową rozkosz dla podniebienia koneserów smaku. Wspaniałe do pieczywa, gofrów, naleśników albo …..prosto ze słoiczka! Oprócz oryginalnego słoika, produkt wyróżnia się charakterystycznymi wyjątkowymi wieczkami gdzie znajdziemy wizerunki polskich miast na starych pocztówkach.

Dżemy i dodatki do mięs i serów Premium

Dodatki do mięs i serów PREMIUM w trzech odmianach: Borówki, Jarzębiny i Żurawiny. Dodatki do mięs i serów wyjątkowo dobrze komponują się ze szlachetnymi gatunkami serów. Są wymarzonym dodatkiem do dziczyzny, pieczonych mięs i do wszelkich potraw kuchni myśliwskiej.

Dżemy NISKOSŁODZONE MIRELLA

Dżemy niskosłodzone MIRELLA to jedna z wielu propozycji bogactwa smaku dżemów produkcji STOVIT w wydaniu ekonomicznym. Dżemy MIRELLA to produkty niskosłodzone przygotowane 35 gram owoców na każde 100 gram gotowego produktu. Wybór smaków uzupełniają powidła Śliwkowe Mirella. Dżemy Mirella doskonale nadają się do pieczywa, naleśników i ciast. Gramatura dżemów to 260 g natomiast powideł śliwkowych 610 g.

Dżemy I MIÓD W ALUPAKACH

Dżemy i miód w alupakach to produkty posiadające wiele zalet. Są niskosłodzone, podobnie jak większość produktów firmy STOVIT oraz nie zawierają barwników i aromatów. Niewielkie opakowanie umożliwia jego jednorazowe spożycie i zarazem pozwala na wszechstronne zastosowanie wynikające z jego niewielkiej gramatury. Nadaje się doskonale na śniadanie, a jako produkt cateringowy jest przeznaczony dla sektora HoReCa: hoteli i restauracji. Jego 8 smaków gwarantuje dużą różnorodność przy rodzinnym stole, hotelowym i restauracyjnym stole.