NASZE PRODUKTY

MARMOLADY SMAKOWE MIĘKKIE

Marmolady STOVIT jako pierwsze na polskim rynku pojawiły się w innowacyjnym kubeczku tzw. tekturowej owijce. Ten nietłukący się kubeczek skrywa wewnątrz pyszne smaki owocowych delicji. Marmolady bardzo łatwo się rozsmarowuje, mają kremową konsystencję i owocowy aromat. Marmolady "STOVIT" w tekturowej owijce to doskonały składnik śniadania oraz wyborny dodatek do pieczywa, drożdżowego ciasta, naleśników, twarożku. Co więcej, tekturowy "słoik" można zabrać na każdą wycieczkę wakacyjna, na piknik, do pracy, bez obawy, że słoiczek się potłucze i zostawi plamę wewnątrz ulubionego plecaka.

 

Marmolady dostępne są w 3 gramaturach: 320 g, 470 g, 1000g

Dostępne w smakach:

 

Marmolada o smaku różanym

Marmolada o smaku truskawkowym

Marmolada o smaku jagodowym

Marmolada wieloowocowa

 

MARMOLADY SMAKOWE  TWARDE

Marmolady smakowe twarde zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów i są znakomitym składnikiem rodzinnego śniadania. Co więcej, stanowią wyborny dodatek do chrupiącego pieczywa, drożdżowego ciasta i pysznych naleśników. Nasze marmolady doskonale podkreślają owocowy smak domowych wypieków.

 

 

 

Marmolady dostępne są w ekonomicznych gramaturach 600 g

Dostępne w smakach:

 

Marmolada o smaku różanym

Marmolada o smaku pigwowym

Marmolada o smaku morelowym

Marmolada wieloowocowa

 

POWIDŁA ŚLIWKOWE

Powidła śliwkowe to tradycyjny polski smak. Polska tradycja wypiera z rynku egzotyczne i nieznane smaki, które w momencie wprowadzenia na rynek rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i dobrze się sprzedają. Jednak potem, konsumenci szybko wracają do bogactwa tradycyjnych smaków.

 

Powidła produkcji Stovit doskonale nadają się na śniadanie w towarzystwie chrupiącego pieczywa oraz stanowią pyszne nadzienie do pierników, innych ciast oraz jako dodatek do mięs.

 

Nasze powidła śliwkowe nie zawierają sztucznych barwników, a osobom ceniącym wygodne oraz nowoczesne rozwiązanie - stwarzające możliwość wszechstronnego zastosowania: w domu i na pikniku - rekomendujemy Powidła śliwkowe w kubku dostępne w dwóch formatach: 240 g i 450g